"Na mapie świata jest takie miejsce"- konkurs plastyczno-literacki dla szkół podstawowych.

Data: 07-11-2011

Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych oddział Park Krajobrazowy „Dolina Słupi” ,Miejska Biblioteka Publiczna w Słupsku oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Kobylnicy zapraszają uczniów klas IV-VI szkół podstawowych do udziału w konkursie literacko-plastycznym pn. „Na mapie świata jest takie miejsce”. Rok 2012, uchwałą Sejmiku Województwa Pomorskiego został uznany za ROK KRAJOBRAZÓW POMORZA, w związku z tym tematyka konkursu nawiązuje do krajobrazu naszych rodzinnych stron.

Koordynatorami konkursu na terenie poszczególnych gmin są Gminne Biblioteki Publiczne oraz na terenie miasta Słupska Miejska Biblioteka Publiczna w Słupsku Oddział dla Dzieci i Młodzieży. Udział w konkursie i koordynację zadeklarowały biblioteki z gmin: Słupsk, Kobylnica, Damnica, Kępice, Ustka, Smołdzino, Dębnica Kaszubska, Czarna Dąbrówka, Borzytuchom, Kołczygłowy.

Regulamin konkursu oraz wszelkie informacje związane z konkursem będą znajdowały się na stronie internetowej Parku Krajobrazowego „Dolina Słupi” www.dolinaslupi.pl w zakładce konkursy oraz w bibliotekach koordynujących konkurs.

Prace należy składać u koordynatorów gminnych do 24 lutego 2012 roku. Rozstrzygnięcie konkursu 21 marca 2012 roku w siedzibie Parku Krajobrazowego „Dolina Słupi”.