Wyłoniliśmy finalistów konkursu „Na mapie świata jest takie miejsce” pod hasłem „Moja Dolina Słupi ”

Data: 26-04-2017

  To już VI edycja konkursu organizowanego przez Park Krajobrazowy „Dolina Słupi”, Miejską Bibliotekę Publiczną  w Słupsku oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku. Na tegoroczną edycję konkursu plastyczno - literackiego „Na mapie świata jest takie miejsce” wpłynęło 60 prac, w trzech kategoriach wiekowych (szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły średnie).  Uczestnicy pisali list o przyrodzie Doliny Słupi do wybranego przez siebie adresata. Tematem przewodnim konkursu była rzeka i jej przyroda, co wpisuje się w obchody ogłoszonego przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Roku Wisły. Jury wyłoniło 25 finalistów konkursu, których serdecznie zapraszamy wraz z opiekunami na wernisaż pokonkursowy, który odbędzie się w dniu 24 maja 2017 o godz. 12.00 w „Bibliotece pod Platanami”.  Filia nr 7 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Podgórnej 1. Podczas spotkania ogłosimy i nagrodzimy laureatów.

Wszyscy finaliści konkursu zostaną zaproszeni na warsztaty terenowe do gospodarstwa pszczelarskiego „Wędrowna barć” w Krzemienicy w dniu 8 czerwca 2017 roku. (szczegóły wyjazdu podamy podczas wernisażu w dniu 24.05.2017)

 

Protokół z posiedzenia jury z listą  finalistów w załączeniu.

W protokole wkradł się błąd w nazwisku uczestniczki ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Słupsku. Jest Hubka Aleksandra powinno być Chudko Aleksandra.

Praca konkursowa fot. A. Kasprzak
Praca konkursowa fot. A. Kasprzak